فروشگاه اینترنتی نشر الکترونیک آنی (ایکس ایپاب) محلی است برای فروش کتاب‌های چاپی و کتاب‌های الکترونیکی (از قبیل استانداردهای بین‌المللی و صنعتی). همچنین محلی است برای انجام خدمات نرم افزاری آنلاین و طراحی گرافیکی آنلاین و اینترنتی، طراحی سایت (یا وبلاگ) با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در مناسب‌ترین زمان همراه با پیشنهادهای ویژه.

طراحی گرافیکی چیست؟

هنگامی که قرار است یک پیام را به شکل پوستر، لوگوی تجاری، مجله، جلد و … به مخاطبین خود ارائه دهیم، در واقع از یک شکل بصریِ ارتباط استفاده می‏‌کنیم که به آن طراحی گرافیکی گفته می‏‌شود. طراحان گرافیکی، با تصاویر ترسیم شده، نقاشی شده، عکاسی شده یا تصاویر ایجاد شده توسط کامپیوتر سر و کار دارند؛ به علاوه آنها پیام‏‌هایی را طراحی می‏‌کنند که اَشکال مختلف آنها را در تبلیغات تلویزیونی، کتابها، مجله‌‏ها و حتی صفحۀ کامپیوتر می‏بینیم. به عبارت دیگر، طراحان با خلق، انتخاب و سازماندهیِ این عناصر رمزی و عکسها و حتی فضاهای خالی (white spaces) اطراف آنها برای انتقال پیام‌هایشان استفاده می‏‌کنند. طراحی گرافیکی (graphic design)، قسمتی از زندگیِ روزمرۀ ماست؛ از چیزهای کوچک مثل جعبۀ چسب گرفته تا چیزهای بزرگی مثل بیلبوردهای کنار اتوبان! طرح‏های گرافیکی، اطلاع رسانی می‏‌کنند، تشویق می‏‌کنند، سازماندهی می‏‌کنند، شبیه‏‌سازی می‏‌کنند، هویت می‏‌بخشند، جلب توجه می‏کنند و لذت ایجاد می‏‌کنند.

طراحی گرافیکی، چیزی فراتر از زیباسازی صفحات است؛ طراحی گرافیکی سعی دارد دید بیننده را به طرف صفحه جلب نماید؛ به عبارت دیگر با استفاده از قوانین طراحی و عناصر موجود در صفحه (متن و تصویر)، می‏توان توجّه شخصی را به قسمت خاصی از صفحه معطوف و یا حتّی از آن منحرف ساخت.

با توجه به مطالب مذکور، طراحی گرافیکی را می‏‌توان به این صورت تعریف نمود: «فرایند خلّاقانه‌‏ای که هنر و تکنولوژی را به منظور انتقال یک مفهوم، با هم ترکیب می‏‌کند». طرّاح، با دو ابزار اساسی یعنی تصویر و علائم، این کار را انجام می‌‏دهد. به این ترتیب، دو نوع طراحی هم تعریف می‏‌شوند که طراحی مبتنی بر تصویر و طراحی مبتنی بر علامت، اطلاق می‏‌گردند.

اصول طراحی گرافیک در فروشگاه نشر الکترونیک آنی:

  • طراحی گرافیکی شامل طراحی پاورپوینت، طراحی کارت ویزیت، طراحی بروشور، طراحی تراکت، طراحی بنر، طراحی جلد کتاب یا مجله، طراحی پوستر و … می‌باشد.
  • طراحی به صورت اینترنتی سفارش داده شده و حدأکثر ظرف ۲۴ ساعت (بسته به نوع طرح و تعداد طرح‌های مورد درخواست) به صورت آنی و فوری انجام می‌شود.
  • هزینه‌ی طراحی به صورت پایه در قسمت خدمات درج شده است.
  • بسته به نوع طراحی و مدت زمانی که برای طراحی لازم است، این مبلغ افزایش می‌یابد.
  • طراحی بر اساس طرح نمونه و در نظر گرفتن فاکتورهایی که از سوی مشتری اعلام می‌شود، انجام می‌پذیرد.
  • در صورت عدم وجود طرح خاص از سوی مشتری، طراحی نمونه انجام می‌شود.
  • بر اساس طرح نمونه و پس از اعمال نظرات مشتری، طرح نهایی مشخص می‌گردد (حدأکثر ۳ بار ویرایش).
  • در صورت عدم رضایت مشتری از هیچ‌یک از طرح‌های ارائه شده، وجه پرداختی مسترد می‌شود.

نمونه کارهای طراحی گرافیکی


اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مقررات سایت را اینجا ببینید.

مشاهده‌ی لیست همه‌ی خدمات  | نیارمند مشاوره یا خدماتی خاص هستید؟

طراحی آنلاین,طراحی آنی,طراحی اینترنتی,طراحی پوستر,طراحی کارت ویزیت,طراحی ارزان,طراحی بروشور,طراحی تراکت