فروشگاه اینترنتی نشر الکترونیک آنی (ایکس ایپاب) محلی است برای فروش کتاب‌های چاپی و کتاب‌های الکترونیکی (از قبیل استانداردهای بین‌المللی و صنعتی). همچنین محلی است برای انجام خدمات نرم افزاری آنلاین و طراحی گرافیکی آنلاین و اینترنتی، طراحی سایت (یا وبلاگ) با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در مناسب‌ترین زمان همراه با پیشنهادهای ویژه.

طراحی وب سایت چیست؟

وب سایت به مجموعه‌ی صفحات مرتبطی گفته می‌شود که شامل متن و فایلهای چند رسانه‌ای بوده و نمایانگر فعالیت‌ها یا عقاید یک فرد، یک شخص، یک شرکت یا یک سازمان است. این صفحات و عقاید غالبا به صورت عمومی و از طریق شبکه‌ی اینترنت برای تمام افراد کره‌ی زمین قابل دستیابی است (و البته ممکن است بنابه دلایلی فقط برای مجموعه‌ی محدودی از افراد و به صورت محلی قابل دسترس باشد). امروزه وب سایت ابزاری است برای بازاریابی و معرفی افراد و شرکت‌ها به سراسر دنیا.

طراحی وب سایت یعنی فرایند ایجاد صفحاتی که (چنان‌که گفته شد،) معرف عقاید و فعالیت‌های شخصی یا شرکتی هستند. طراحی سایت در اوایل ظهورش با برنامه‌نویسی به زبان HTML ساده شروع شد و اکنون با فرایندها و کد‌های پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر (نظیر Ajax ،Javascript ،XML ،PHP ،MySQL و …) انجام می‌شود. با اینکه طراحی وب سایت به عوامل و گزینه‌های متعددی وابسته است، با اینحال، صرف زمان برای یک فکر خوب، طراحی خوب و بازاریابی خوب یک وب سایت، مسیر همواری در جهت رسیدن به موفقیت خواهد بود و ما در این مسیر همراه شما هستیم.

سئو و بهینه‌سازی وب سایت چیست؟

سئو (Search Engine Optimization=SEO) عبارت است از فرایند بهبود یک سایت برای اینکه شانس بیشتری برای ظاهر شدن در موتورهای جستجو (مثل گوگل) داشته باشد. به عبارت ساده‌تر، وقتی فردی در گوگل به دنبال کالا یا خدماتی می‌گردد که شما هم آن محصول یا خدمات را ارائه می‌کنید، آدرس سایت شما بالاتر از رقبا، به فرد نمایش داده شود. فرایند بهینه‌سازی وب سایت به عوامل متعددی چون محتوا و زبان و کلمات کلیدی درج شده در وب سایت، فاصله زمانی آپدیت‌های مطالب سایت، سن و مدت سابقه سایت، ساختار برنامه‌نویسی سایت، تعداد لینک‌های درون سایت، تعداد لینک‌های سایت شما در سایت‌های دیگر و … بستگی دارد.

اصول طراحی وب سایت در فروشگاه نشر الکترونیک آنی:

 • همه‌ی وب‌سایت‌های فروشگاه نشر الکترونیک آنی به صورت سیستم مدیریت محتوا می‌باشد.
 • مشتری این امکان را دارد بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی و طراحی، مطالب و گرافیک‌های مربوط به سایت را تغییر دهد.
 • بسته به تعداد ماژول‌هایی (مانند ماژول پیامک، نظردهی، نظرسنجی، دانلود پولی و …) که مشتری در نظر دارد در وبسایت استفاده شود، هزینه‌ی طراحی آن متفاوت است.
 • طراحی‌ وب‌سایت‌ها عموما با سیستم‌های مدیریت محتوای معتبر (نظیر وردپرس و جوملا و …) طراحی می‌شوند.
 • این امکان وجود دارد که تمام بخش‌های وب‌سایت (مانند قالب سایت، رنگ‌ها، فونت‌ها و …) بنابه نظر مشتری، شخصی‌سازی شوند. در این صورت هزینه‌ی طراحی وب نیز افزایش می‌یابد.
 • در صورت عدم رضایت مشتری از هیچ‌یک از طرح‌های ارائه شده، وجه پرداختی مسترد می‌شود.
 • هزینه‌ی طراحی سایت پایه در بخش خدمات درج شده است و  بنابر آنچه شرح داده شده، این هزینه بر اساس معیارهای مورد نیاز مشتری افزایش می‌یابد.
 • هزینه‌ی طراحی سایت به صورت مستقل از هزینه‌ی فضای وب‌سایت (هاست، Host) و دامنه (دامین، Domain) می‌باشد.
  • فضای میزبانی چیست: فضای میزبانی یا هاست، فضایی است مثل هارددیسک که اطلاعات سایت، ایمیل‌ها، پایگاه داده، تصاویر، ویدیوها و به طور کلی تمام فایل‌های وب‌سایت شما روی آن (تحت اینترنت) ذخیره می‌شود. این فضا هم مثل فضای هارددیسک یا فلش مموری هر چقدر بیشتر باشد، می‌توان فایل‌های بیشتری را روی آن ذخیره کرد و البته هزینه‌اش بیشتر است. مثلا فضای ۵۰ مگابایتی یکساله حدود ۳۰ هزار تومان و فضای ۵۰۰ مگابایتی حدود ۷۰ هزار تومان (بسته به قیمت دلار) است. یکی دیگر از معیارهای سایت خوب، پهنای باند (ماهیانه) بیشتر است. یعنی هنگامی که تعداد بازدیدها یا دانلودها از سایت زیاد می‌شود، سرور سایت از کار نیفتد.
  • دامنه چیست: در اصل نام سایت شماست و سایت شما با این نام و آدرس شناخته می‌شود. دامنه‌ها به صورت ir. یا com. یا net. یا info. و غیره هستند. هزینه‌ی خرید دامنه‌های ir سالانه حدود ۷۵۰۰ تومان و دامنه‌های com حدود ۴۵ هزار تومان (بسته به قیمت دلار) هستند. این دامنه‌ها از نظر کارایی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. دامنه‌های ir مخصوص اشخاص (حقیقی و حقوقی) داخل ایران هستند؛ به همین ترتیب دامنه‌های us مخصوص اشخاص آمریکایی.


از کجا بدانم دامنه قبلاً توسط فرد دیگری ثبت شده است یا خیر؟
برای بررسی قابل ثبت بودن دامنه، نام دامنه‌ی مورد نظر خود را در کادر پایین بنویسید – مثلاً xepub.ir

[wpdomainchecker width=”300″ button=”بررسی کن”]

فضای میزبانی و دامنه باید هر ساله تمدید شوند. همچنین می‌توان حساب‌های دوساله یا سه ساله خریداری نمود.

هزینه‌ی طراحی وبسایت فقط یکبار پرداخت می‌شود.

طراحی وب,طراحی سایت,طراحی وب سایت,بهینه سازی سایت,سئوی سایت,طراحی وب آنلاین,طراحی سایت آنلاین

مشاهده‌ی لیست همه‌ی خدمات  | نیارمند مشاوره یا خدماتی خاص هستید؟